• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  EKREM OLĞAÇ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  BURHAN YEYREK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  BAHRİ CANER ÖZTURAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MUTLU ÖZER

  25.08.1982 tarihinde Siirt'te doğdu. Tahsil durumu Önlisanstır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Uzmanlık Alanları: Pazarlama ,Otomotiv Sektörü, Yöneticilik, Sosyal İlişkiler Kariyer Hedefi: Etkin Yöneticilik, Bildiği Diller: Kürtçe, Arapça Bilgisayar Bilgisi: Office Programları Etkinlikler: 2012 Siirt Spor Başkan Yardımcısı, 2013 Renault Fun Clup, 2014 Dacia Fun Clup 2014'te Siirt Ak Parti Teşkilatında Sosyal İşler Başkanlığı yaptı. Şu an için Yönetim Kurulunda Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı görevine devam etmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ÖZLEM FURAT

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ÇETİN ENSAROĞLU

  02.02.1975 yılında Siirt Merkez'e bağlı Akyamaç Köyünde doğdum.İlk Okulu Akyamaç İlk Okulunda, Orta ve Lise Öğrenimimi Siirt Merkez İmam Hatip Lisesinde 1994 yılında tamamladım.Lise öğrenimimden sonra Ticaret hayatına atıldım.Halen Siirt Merkez de Eesnaf lık yapmaktayım.bununla beraber toplumun önemli dinamiklerinden olan Sivil Toplum Kuruluşkarında sırasıyla ENSAR VAKFI KURUCU ÜYESİ ve BAŞKAN YARD.GÖREVİni yapmaktayım.Siirt Merkez Yavuz Sultan Selim Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlığı,Simyader Üyelisi 2012 yılında Ak Parti İl Başkan Yardımcılığı 30 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye Meclis Üyeliğine Seçildim.31.02.2015 tarihinde İl Başkan Yardımcılığı Dış İlişkiler Başkanı olarak göreve getirildim.Evli ve 5 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ABDULLAH İLBAŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  MEHMET TACEDDİN LALE

  1964 TE KURTALANDA DOĞDUM.LISE MUZUNUYUM TARIM VE HAYVANCILIKLA UĞRAŞTIM.1991 ULUKÖY VE ÇEVRE KÖYLERI TARIMSAL KALKINMA KOOPERATIFI KURARAK 1991 DEN BERI YÖNETIM KURULU ÜYELIĞI BAŞKAN VE HALEN BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVINI YAPMAKTAYIM.1 DÖNEM ULUKÖY MUHTARLIĞI HALEN KURTALAN ŞEHIT VE GAZILER AILELERI DERNEĞI BAŞKANI KURTALAN ZIRAAT ODASI BAŞKAN YARDIMCILIĞI KURTALAN KÖY KORUCULARI VAKFI YÖNETIM KURULU ÜYELIĞI 2 DÖNEMDIR SIIRT IL GENEL MECLISI BAŞKANLIĞI ÖREVI YAPMAKTAYIM.KURTALAN KÖYLERE HIZZMET GÖTÜRME BIRLIĞI YÖNETIM KURULU ÜYESI.EVLI VE 6 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MELTEM SERAP BARAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  NECATİ SÜRME

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MEHMET FATİH SAĞLAM

  1971 SİİRT DOĞUMLUYUM İLK ORTA VE LİSEYİ SİİRT TE TAMAMLADIM. 1988-90 YILLARI ARASINDA GAZİANTEP ÜNİ. MESLEK YÜKSEK OKULU İNŞAAT TEKNİTERLİĞİNİ 1.LİKLE BİTİRDİKTEN SONRA SERBEST OLARAK İKİ YIL BİLGİLİ MÜHENDİSLİK BÜROSUNDA ÇALIŞTIM. 1996 DA DİCLE ÜNİ MÜH-MİM. FAK. MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. O TAFİHTEN BU YANA KENDİ BÜROMDA SAĞLAM MİMARLIK BÜSORUNDA MİMARLIK İNŞAAT MÜTEAHİDLİĞİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  MUTLU BULGAZ

  01.01.1990 Siirt Doğumludur. Eğitim Durumu: 2010- 2013 Anadolu Üniversitesi (Açıköğretim) İşletme Fakültesi. 2008-2010 Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Erciş MYO) Bankacılık (Örgün Öğretim). Deneyim: TC Halkbank A.Ş Siirt (Staj). Samanyolu oyuncak A.Ş (Kasa Sorumlusu). Turkcell Şirketi (Çağrı Merkezi Görevlisi). Bilgisayar Bilgisi: Microsoft Office Programları Excel, Outlook, Powerpoint. Kurs ve Seminerler: Paramı yönetebiliyorum projesi (15.04.2014- 18.04.2014). Çağrı Merkezi Görevlisi (24.04.2014 - 31.07.2014) Müzakere ve Arabuluculuk Eğitimi (21.02.2015)

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  HUDEYDAN KAYAALP

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  NADİR YETKİN İLHAN

  Siirt'in Eruh İlçesinde dünyaya geldi.Üniversite eğitimini sırasıyla Batman Üniversitesi İnşaat Teknikerliği, Anadolu Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi üzerine tamamladı. Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetim Yüksek Lisans yaptı. Şu anda Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde İnşaat Mühendisliğine devam etmektedir. Bildiği Diller: İngilizce ve Kürtçe Bİlgisayar Becerisi: İdecat, Autocat, İdemimar (iyi düzeyde) Word, Excel, Powerpoint Kurs ve Sertifikalar: 2009 Ak Parti Siyaset Akademisi-2009 Ak Parti Yerel Yönetimler Program Sertifikası 2012-NLP Hafıza Teknikleri ve Hızlı Okuma Kursu Sertifikası Dernek ve Sendika Üyelikleri: TÜGEÇ (Türkiye Gençlik Cemiyeti) : Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği : Türk Kızılay Cemiyeti : Gönül Elçileri Projesi : TÜrkiye Yol-İş Sendikası Siyasi tecrübeleri: 2004-2005 Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği 2005-2010: Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı 2010-2012: Gençlik Kolları Siyasi Hukuki İşler Başkanlığı 2013-2015: SOsyal İşler Başkanlığı YKM ve il EKM Başkanlığı yaptı. Şu anda İl YKM Başkanlığı, İl Başkan Danışmanı,Çevre ,Şehir ve Kültürden sorumlu İl Başkan Yardımcılığı ve SKM Başkanlığı görevini yürütmektedir .