• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  ÖNER GEYİK

  1970 Siirt doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Siirt’te yaptı. Anadolu Üni. İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul üniversitesi fen edebiyat fakültesi sosyoloji bölümü öğrenimine devam etmektedir. Siirt’te ilk özel sürücü okulunu kurdu. Bir dönem sigorta acenteliği yaptı. 1999 yılında S.M. Mali Müşavir oldu. Sırasıyla Batman - Siirt Mali Müşavirler Odası Disiplin Kurulu Başkanlığı, Türmob delegeliği, S.M.M.M Odası Siirt temsilciliği, Siirt Tüketici Hakem Heyeti Üyeliği, Ceza ve Hukuk mahkemelerinde Bilirkişilik, SODES proje kapsamındaki Bilgisayarlı Muhasebe programında 2 yıl Uzman Eğitmenlik yaptı. 15.10.2014 Tarihinde Bağımsız Denetçi oldu. Siirt fıstıkçılığını geliştirme projelerinde de aktif olarak yer aldı. 2012 AKPARTİ İl kongresinde, İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Sırasıyla Ak Parti Siirt İl Başkan yardımcılığı(Ekonomi işler Başk.), Ak parti Siyaset Akademisi il koordinatörlüğü, Pervari ilçe koordinatörlüğü, 07.12.2014 tarihinden itibaren Ak Parti Siirt Merkez İlçe Başkanlığı görevlerini üstlendi. 08.04.2018 tarihinden itibaren Ak Parti Siirt İl Başkanlığı Siyasi Hukuki İşler Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  BEDRİ EKİNCİ

  10.06.1982 tarihinde Siirt'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Siirt'te tamamladı. Ortaokul mezunudur. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Aile şirketinde ticaret hayatına başladı. 2009 yılında Tic ve LTD Şirketi kurarak şirket müdürlüğü yaptı. Türkiye'nin bir çok ilinde taşeron ve mekanik işiyle ilgilendi. Şu anda ısıtma ve soğutma sistemi işleriyle uğraşmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  BAHRİ CANER ÖZTURAN

  25.07.1990 Tarihinde Siirt ilinde doğdu. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Halen Siirt İlinde Serbest Avukatlık yapmaktadır. Çeşitli derneklerde yöneticilik görevlerini sürdürmektedir.2014 yılından bu yana Ak Parti Siirt il yönetim kurulu üyeliği, 2015 yılından bu yana Ak Parti Siirt İl Başkan Yardımcılığı, Seçim İşleri Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  OSMAN SERKAN DİRİKOLU

  1974 Siirt Doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Siirt'te okudu. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  İSMET ERTEKİN

  30.03.1967 tarihinde Siirt’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Siirt’te aldı. 1985-1987 tarihleri arasında Siirt Belediyesinde çalıştı. 1990 yılından sonra ticarete atıldı. 2004-2009 tarihleri arasında Ak Parti belediye meclis üyeliği yaptı. Evli ve 3 kız babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  AYHAN KARANFİL

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  SERVET EKİNCİ

  03.09.1969 yılında Siirt Merkezde doğdu. İlk ve Orta Okulu Siirt merkezde okudu. Müteahhit bir babanın en küçük oğludur. 18 yaşında şş hayatına inşaat sektörüne başlayarak halen devam ettirmektedir. Yapmış olduğu projelerle Siirt’in gözdesi olan icraatlara imza atan EKİNCİ, Ankara’da da inşaat Sektöründe önemli başarılara imza atan projeler yapmaktadır. Ak Partinin kurucu üyelerindendir. 08.04.2018 tarihinde yapılan 6. İl olağan kongresinde Ak parti il yönetim kurulu üyesi ardından İl başkan yardımcısı ekonomi işler başkanlığına getirildi. Daha öncesinde Partinin birçok kademesinde gönüllü olarak her türlü desteği vermiştir. Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliğini aktif olarak devam ettirmektedir. Yapmış olduğu 7 çok amaçlı site, 2000 konut projelerinde başarılı imzalar attı. Bugüne kadar ilimiz ve ilçeleri ile Türkiye’nin muhtelif bölgelerinde taahhüt ve özel konut gibi birçok başarılı projelere imza attı. 1994 yılından itibaren EKİNCİ şirketler grubu yönetim kurulu başkanı görevini devam ettirmektedir. Siirt için önemli projeler ve yatırımlara imza atan SERVET EKİNCİ evli ve 4 çocuk babasıdır. İyi seviyede Kürtçe ve Arapça dillerini bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  GÜLCAN PALAN

  1967 yılında Siirt’te doğdu. İlkokul, Ortaokul ve liseyi Siirt’te tamamladı. Ak partinin kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerinde yer alarak, Ak parti Siirt il yönetiminde aktif olarak görev yapmaktadır. 2011-2015 yılları arasında Siirt İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyeliği ile Siyasi ve Hukuk İşleri Birim başkanlığı, 2015-2018 yılları arasında Siirt İl yönetim kurulu üyeliği görevini başarıyla sürdürdü. 2018 yılı itibariyle Ak Parti İl Başkan yardımcılığı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim başkanlığı görevini sürdürmekte olup iyi derecede Arapça bilmekte olan Gülcan PALAN evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  NECATİ SÜRME

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MEHMET OĞUZ

  19.04.1973 Siirt doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Siirt’ e okudum. Anadolu üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Serbest muhasebecilik işini yapmaktayım.Siirt çalapkulu hafızlık kuran kursu başkanlığını görevlerinde bulunmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Ak partinin kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerinde görev alarak, halen Ak Parti Siirt il yönetimi Ar-ge biriminde,il başkan yardımcılığı görevini yürütmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  NECLA ERDEMİR

  1988'de doğdu. İlk öğrenimini İstanbul'da okudu. Yüksek öğrenimini Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde tamamladı. Ardından Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü okudu. Siirt Halk Eğitim Merkezinde ücretli öğretmen olarak çalıştı. Siirt Üniversitesinde Yabancı Dil ve Bilgisayar alanlarında eğitmenlik yaptı. Avrupa Birliği ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen projelerde koordinatörlük yapmaktadır. Sivil Toplum alanında çeşitli faaliyetlerde bulunan Erdemir, Evli ve 1 çocuk annesidir. İngilizce ve iyi derecede Farsça bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  MEHMET NEDİM TEKİN

  25.11.1972 Siirt merkez doğumluyum Çiftçi bir babanın en büyük oğluyum. Ak parti kurucu üyelerindenim 2014-2015 yılları arasında mali ve idari işler Başkan Yardımcılığı görevini icra ettim. 08.04.2018 tarihinden itibaren İnsan hakları başkan Yardımcılığı görevini devam ettirmekteyim. İnşaat sektörü ,yapı taahhüt işleri müteahhitliği kum ocağı ve beton imalatı işleriyle uğraşmaktayım .Evli 4 çocuk babasıyım lise mezunuyum. Siirt merkezde yaşamaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  MEHMET FATİH SAĞLAM

  1971 Siirt'te doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Siirt'te tamamladı. 1990 yılında Gaziantep Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümünden 1. likle mezun oldu.1990-1992 yılları arasında Bilgili Mühendislik bürosunda çalıştıktan sonra 1996 yılında Dicle Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 1996 dan bu yana kendi şirketi olan SAĞLAM MİMARLIK-İNŞAAT GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMALLIK LTD. ŞTİ’nde meslek hayatına devam etmektedir. 2009-2014 yılları arasında Siirt Belediyesi Ak Parti meclis üyeliği görevinde bulundu. Evli ve üç çocuk babasıdır.