• ×

  İl Başkanı

  FUAT ÖZGÜR ÇALAPKULU

  1972 Siirt doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Siirt’te tamamladı. Fırat Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 1995 yılında mezun oldu. 1997 yılından bu yana inşaat sektöründe serbest olarak çalışmaktadır. 2005 yılından bu yana da Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı/Vekilliği görevini yürütmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır..

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDURRAHMAN KIZILKAN

  1970 Siirt doğumlu. İlk orta liseyi Siirt'e okudu. 1987 yılında Midyat Botaş müteahhit firmanın Şantiye şefliğini yaptı. 1988 yılında Siirt sistaş meyan kökü fabrikasında elektrik teknisyeni olarak vardiya sorumlusu oldu. 1991-95 yılları arasında İstanbul’da kendi işyerini kurdu. 1996'dan bugüne Batman ve Siirt te iki mağazada dört firmanın yapı ve zemin malzemeleri güneydoğu bölge bayisidir. Evli ve iki oğlu bir de kızı var. Ayrıca bakmakla yükümlü olduğu annesi ve babasıyla beraber yaşıyor.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYHAN KARANFİL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BAHRİ CANER ÖZTURAN

  25.07.1990 Tarihinde Siirt ilinde doğdu. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Halen Siirt İlinde Serbest Avukatlık yapmaktadır. Çeşitli derneklerde yöneticilik görevlerini sürdürmektedir.2014 yılından bu yana Ak Parti Siirt il yönetim kurulu üyeliği, 2015 yılından bu yana Ak Parti Siirt İl Başkan Yardımcılığı, Seçim İşleri Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BEDRİ EKİNCİ

  10.06.1982 tarihinde Siirt'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Siirt'te tamamladı. Ortaokul mezunudur. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Aile şirketinde ticaret hayatına başladı. 2009 yılında Tic ve LTD Şirketi kurarak şirket müdürlüğü yaptı. Türkiye'nin bir çok ilinde taşeron ve mekanik işiyle ilgilendi. Şu anda ısıtma ve soğutma sistemi işleriyle uğraşmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ELİF YEŞİLDAĞ

  1979 Siirt doğumlu. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. 2001-2018 Arasında Rehberlik Ve Okul Öncesi Alanında Ücretli Öğretmenlik yaptı. Evli Ve 2 Çocuk Annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FELEK KİMİK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLCAN PALAN

  1967 yılında Siirt’te doğdu. İlkokul, Ortaokul ve liseyi Siirt’te tamamladı. Ak partinin kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerinde yer alarak, Ak parti Siirt il yönetiminde aktif olarak görev yapmaktadır. 2011-2015 yılları arasında Siirt İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyeliği ile Siyasi ve Hukuk İşleri Birim başkanlığı, 2015-2018 yılları arasında Siirt İl yönetim kurulu üyeliği görevini başarıyla sürdürdü. 2018 yılı itibariyle Ak Parti İl Başkan yardımcılığı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim başkanlığı görevini sürdürmekte olup iyi derecede Arapça bilmekte olan Gülcan PALAN evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLŞEN KOYUNCU

  1986 yılında Almanya'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Beyoğlu Cihangir ilköğretim okulunda tamamladı. İstanbul da Ticaret lisesini okudu. İstanbul Bakırköy'de moda tasarımı eğitimi aldı. 2010 Yılına İstanbul Fatih teşkilatında Ak Parti üyeliğine başladı .2016 Yılında İstanbul Beyoğlu teşkilatına geçti . 2013 Yılında Siirt'te Bayan olarak İlk Sigorta Şubesini kurdu. 2015 yılında Siirt'te İlk Risk ve Danışmanlık şirketini kurdu . Halen İki Şirketinde Yöneticiliğini yürütmektedir . Nisan 2018'den bu yana Ak Parti Siirt İl Yönetimine Seçildi.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN HİLMİ ERDEN

  1983 te Siirt ili Merkez de dünyay geldim.Orta ve Lise eğitimimi Siirt İmam Hatip Lisesinde tamamladım.2003-2008 yılları arasında Siirt Belediyesinde Elektrik Teknikeri olarak görev yaptım.2008-2010 yılları arası Siirt Polis Meslek Yüksek Okulunda Elektrik Teknikeri olarak görev yaptım.2010 yılndan bu güne kadar Siirt ili Şirvan İlçesi Maden İşletmeliğinde Silahlı Özel Güvenlik görevlisi olarak görevimi sürdürmekteyim.2004 yılından bu güne kadar Ak Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulunda aktif olarak çeşitli birim başkanblığı kademelerinde görev aldım.Partimizin tüzüğü gereği 32 yaş sınırından dpolayı İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliğe devam etmekteyim.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMET ERTEKİN

  30.03.1967 tarihinde Siirt’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Siirt’te aldı. 1985-1987 tarihleri arasında Siirt Belediyesinde çalıştı. 1990 yılından sonra ticarete atıldı. 2004-2009 tarihleri arasında Ak Parti belediye meclis üyeliği yaptı. Evli ve 3 kız babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET CİHAN TOKGÖZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET FATİH SAĞLAM

  1971 Siirt'te doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Siirt'te tamamladı. 1990 yılında Gaziantep Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümünden 1. likle mezun oldu.1990-1992 yılları arasında Bilgili Mühendislik bürosunda çalıştıktan sonra 1996 yılında Dicle Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 1996 dan bu yana kendi şirketi olan SAĞLAM MİMARLIK-İNŞAAT GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMALLIK LTD. ŞTİ’nde meslek hayatına devam etmektedir. 2009-2014 yılları arasında Siirt Belediyesi Ak Parti meclis üyeliği görevinde bulundu. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KIZILAY

  01.03.1948 tarihinde Siirt’te doğdu. Esnaf olarak çalıştı. 1978 – 2004 yılları arasında Siirt Ekindüzü Köyü Muhtarlığı ve başkoruculuk görevini yürüttü. Ak Parti kuruluşuyla beraber 2 dönem Pervari İl Genel Meclis üyeliği görevini yürüttü.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET NEDİM TEKİN

  25.11.1972 Siirt merkez doğumluyum Çiftçi bir babanın en büyük oğluyum. Ak parti kurucu üyelerindenim 2014-2015 yılları arasında mali ve idari işler Başkan Yardımcılığı görevini icra ettim. 08.04.2018 tarihinden itibaren İnsan hakları başkan Yardımcılığı görevini devam ettirmekteyim. İnşaat sektörü ,yapı taahhüt işleri müteahhitliği kum ocağı ve beton imalatı işleriyle uğraşmaktayım .Evli 4 çocuk babasıyım lise mezunuyum. Siirt merkezde yaşamaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET OĞUZ

  19.04.1973 Siirt doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Siirt’ e okudum. Anadolu üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Serbest muhasebecilik işini yapmaktayım.Siirt çalapkulu hafızlık kuran kursu başkanlığını görevlerinde bulunmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Ak partinin kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerinde görev alarak, halen Ak Parti Siirt il yönetimi Ar-ge biriminde,il başkan yardımcılığı görevini yürütmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED ETHEM ERES

  01.01.1996 Siirt Merkez doğumluyum. Memur bir ailenin en büyük oğluyum. 09.11.2014 tarihinde Ak parti merkez ilçe başkan danışmanlığı, İl başkan Sekreteri, İl parti Sekreteri, İl özel kalemi görevlerinde yer aldım. Son olarakta 08.04.2018 tarihinde yapılan kongre ile İl yönetim kurulu üyeliği görevini devam ettirmekteyim. Ticaretle uğraşıyorum. Erzurum Atatürk Üniversitesi 2 yıllık İş Sağlığı ve Eskişehir Anadolu üniversitesi İktisat fakültesi 4 yıllık Maliye okumaktayım. Siirt’e ikamet etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHSİN ALĞAN

  1989 yılında Siirt’in Şirvan ilçesinde doğdu. 11 kardeşli ailenin en büyüğüdür.2008 yılında Siirt Lisesi’nden mezun oldu.2012 yılında Şırnak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümüne başlayıp aynı bölümden 2016 yılında başarıyla mezun oldu. 2016 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde yüksek lisansa başlayıp, 2017 yılında başarıyla mezun oldu. 2016 yılında Özel Siirt Bilim Teknik Koleji’nde öğretmen olarak çalışmaya başladı. Hâlâ aynı kurumda bölüm başkanı olarak göreve devam etmektedir. 2001 da ak parti şirvan ilçe kurucu üyeliğine başladım şirvan ilçe yönetiminde ilçe Bşk yardımcılığına ve teşkilat başkanı oldum 2004 ta yerel seçimde ak parti şirvan il genel meclis üyeliğine seçildim. 2009 tekrar il genel meclis üyelığına seçildim. 2014 ta il yönetime girdim Fevzi sevgilinin döneminde teşkilattan sorumlu il Başkan Yrd ondan sonra özgür başkanla tekrar teşkilattan sorumlu Bşk Yrd şimdi de yönetime girdi.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHSİN EVİN

  1978 Siirt doğumlu. Lise Mezunu. 1990'dan beri ticaret yapmakta. Bakliyat, nakliyat ve müteahhitlik yapıyor. Arapça ve İngilizce bilmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NECATİ SÜRME

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NECLA ERDEMİR

  1988'de doğdu. İlk öğrenimini İstanbul'da okudu. Yüksek öğrenimini Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde tamamladı. Ardından Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü okudu. Siirt Halk Eğitim Merkezinde ücretli öğretmen olarak çalıştı. Siirt Üniversitesinde Yabancı Dil ve Bilgisayar alanlarında eğitmenlik yaptı. Avrupa Birliği ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen projelerde koordinatörlük yapmaktadır. Sivil Toplum alanında çeşitli faaliyetlerde bulunan Erdemir, Evli ve 1 çocuk annesidir. İngilizce ve iyi derecede Farsça bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NUMAN NAS

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖNER GEYİK

  1970 Siirt doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Siirt’te yaptı. Anadolu Üni. İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul üniversitesi fen edebiyat fakültesi sosyoloji bölümü öğrenimine devam etmektedir. Siirt’te ilk özel sürücü okulunu kurdu. Bir dönem sigorta acenteliği yaptı. 1999 yılında S.M. Mali Müşavir oldu. Sırasıyla Batman - Siirt Mali Müşavirler Odası Disiplin Kurulu Başkanlığı, Türmob delegeliği, S.M.M.M Odası Siirt temsilciliği, Siirt Tüketici Hakem Heyeti Üyeliği, Ceza ve Hukuk mahkemelerinde Bilirkişilik, SODES proje kapsamındaki Bilgisayarlı Muhasebe programında 2 yıl Uzman Eğitmenlik yaptı. 15.10.2014 Tarihinde Bağımsız Denetçi oldu. Siirt fıstıkçılığını geliştirme projelerinde de aktif olarak yer aldı. 2012 AKPARTİ İl kongresinde, İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Sırasıyla Ak Parti Siirt İl Başkan yardımcılığı(Ekonomi işler Başk.), Ak parti Siyaset Akademisi il koordinatörlüğü, Pervari ilçe koordinatörlüğü, 07.12.2014 tarihinden itibaren Ak Parti Siirt Merkez İlçe Başkanlığı görevlerini üstlendi. 08.04.2018 tarihinden itibaren Ak Parti Siirt İl Başkanlığı Siyasi Hukuki İşler Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN SERKAN DİRİKOLU

  1974 Siirt Doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Siirt'te okudu. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SALİH BATĞI

  1979 yılında Siirt'te doğdu. Lise Mezunu. Kuyumculuk ve inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERVET EKİNCİ

  03.09.1969 yılında Siirt Merkezde doğdu. İlk ve Orta Okulu Siirt merkezde okudu. Müteahhit bir babanın en küçük oğludur. 18 yaşında şş hayatına inşaat sektörüne başlayarak halen devam ettirmektedir. Yapmış olduğu projelerle Siirt’in gözdesi olan icraatlara imza atan EKİNCİ, Ankara’da da inşaat Sektöründe önemli başarılara imza atan projeler yapmaktadır. Ak Partinin kurucu üyelerindendir. 08.04.2018 tarihinde yapılan 6. İl olağan kongresinde Ak parti il yönetim kurulu üyesi ardından İl başkan yardımcısı ekonomi işler başkanlığına getirildi. Daha öncesinde Partinin birçok kademesinde gönüllü olarak her türlü desteği vermiştir. Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliğini aktif olarak devam ettirmektedir. Yapmış olduğu 7 çok amaçlı site, 2000 konut projelerinde başarılı imzalar attı. Bugüne kadar ilimiz ve ilçeleri ile Türkiye’nin muhtelif bölgelerinde taahhüt ve özel konut gibi birçok başarılı projelere imza attı. 1994 yılından itibaren EKİNCİ şirketler grubu yönetim kurulu başkanı görevini devam ettirmektedir. Siirt için önemli projeler ve yatırımlara imza atan SERVET EKİNCİ evli ve 4 çocuk babasıdır. İyi seviyede Kürtçe ve Arapça dillerini bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TANJU ÖZER

  1990 Siirt doğumlu. İlk ve orta öğrenimi Siirt'te tamamladı.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TUGBA BARIN

  1991'de Siirt'te doğdu. İlk ve orta okulu Siirt'te okudu. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldu. NEF, Ağaoğlu, Eurodecor firmalarında çalıştı. 2016-2018 yılları süresince İstanbul-Batman ve Siirt'te kendi şirketi üzerinden projelendirmelere devam etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAHYA GÖKÇE

  02.01.1960 doğumlu olup Siirt Merkez'e bağlı Ekmekçiler Köyün'de doğdu. İlkokul öğrenimini Ekmekçiler Köyün'de tamamladı. 1987 yılında geçici köy koruculuğuna başladı. 28 yıl köy koruculuk ve korucu başı olarak görev yaptı. 1991 yılı itibariyle 2 dönem Ana vatan Partisin'de İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. Ak Parti'nin kurulmasıyla Aktif olarak Ak Parti'de görev almaya başladı.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAVUZ GÜREL

  YAVUZ GÜREL 13/11/1980 Siirt Doğumluyum. Lise mezunuyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. 15 yıldır esnaflık yapıyorum. Siirt yöresel ürünlerinin tanıtımı ve satışını bir çok ilde yapmaktayım.