• ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  CAHİD TÜRKÖZ

  Baykan

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  CANGİR BAYRAM

  Pervari

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  CUNEYT UYANIK

  Kurtalan

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  HASAN CARLIK

  Şirvan

  1976 YILINDA TAŞLI KÖYÜNDE DOĞDUM İLK OKULU TAŞLI KÖYÜNDE ORTA OKUL VE LİSEYİ ŞİRVAN İLÇESİNDE OKUDUM.KÖYÜMDE SEVİLEN BİRİ OLARAK 2005 YILINDA AK PARTİ SİİRT İL TEŞKİLATI GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİNDE YER ALDIM.EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK SAHİBİYİM KÖYÜMDE VE ÇEVRE KÖYLERDE ALDIĞIM DESTEK SONUCU HALKIMA FAYDALI OLACAĞIMDAN DOLAYI AK PARTİ DEN İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY ADAYI OLDUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  HİKMET EKİN

  Merkez

  1969 YILINDA SIIRT MERKEZE BAĞLI DOLUHARMAN KÖYÜNDE DOĞDUM GÜMÜŞ KAYA LISESINDEN MEZUN OLDUM GALERICILIK ESNAFLIK DALINCDA BIR ÇOK IŞTE UĞRAŞTIM AKPARTININ KURUCU ÜYELERINDENIM AKPARTI KURULDUĞU ZAMAN MERKEZ ILÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM 2004 MAHALLI YEREL SEÇIMLERIDE BELEDIYE MECLIS ÜYELIĞINE SEÇILDIM ŞUAN MECLIS ÜYELĞIM DEVAM ETMEKTEDIR SAYGILARIMLA ARZ EDERIM

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  MAHSUM CEYLAN

  Kurtalan

  1963 LİSE MEZUNUYUM.1988 YILINDA DYP YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE,1989 YILINDA AYNI PARTİDEN İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.3 YIL DAİMİ ENCÜMEN OLARA K GÖREV YAPTIM.1993 YILINDA AYNI PARTİDEN İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM.EVLİ VE 5 ÇOCUK BABASIYIM.HALEN ADALET VE KALKINMA PARTİSİ'NDE ÜYE OLARAK SİYA SETİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  MEHMET ACAR

  Eruh

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  MÜSLİM HAZİNOĞLU

  Tillo

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  REMZİ YILDIRIM

  Tillo

  ILK VE ORTAOKULU AYDINLAR ILÇESINDE TAMAMLADIM. 2004 YILINDA DYP'DEN IL GENEL MECLISINE ADAY OLDUM. BÜYÜK OY POTANSIYELINE SAHIP OLARAK SEÇILDIM. CUMHURBAŞKANLIĞININ SEÇIMLERINDE YAPILAN HAKSIZLIKLARA DAYANAMAYARAK VE BU HUSUTAKI HAKSIZ GELIŞMELERE TEPKI GÖSTEREREK DYP'DEN ISTIFA ETTIM. ŞU ANDA BABĞIMSIZ OLARAK GÖREVIME DEVAM ETMEKTEYIM. AKP' YE OLAN SEMPATIMDEN DOLAYI MECLISTEKI TÜM OYLAMALARDA AK PARTIDEN YANA OY KULLANDIM EMEKLIYIM. ÇEŞITLI TICARI ALANLARDA HALEN TICARET YAPMAKTAYIM. ARZ EDERIM.

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  SADIK ADIGÜZEL

  Merkez

  1977 Siirt/Eruh doğumluyum.lise mezunuyum.Siyasete ilk defa Ak Parti ile Gençlik Kollarına üyelikle başladım. Temiz siyasete ve ülke menfaatleri için bu yola koyulduk.Evliyim 3 çocuk babasıyım.Bir müddet özel sektörde inşaat firmalarında taşeron olarak çalıştım.16 Kasım 2001 tarihinde İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım.2006 yılında Ak Parti 20 Olağan Kongresinde İl Yönetimine girdim.Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Sosyal İşler Başkanlığı ve şimdide Mali ve İdari İşler Başkanlığı görevini yürütmekteyim.Ak Parti Siirt İl Başkan Yardımcısı görevlerinde bulundum.